Kariera

Nasza działalność koncentruje się na pomaganiu przedsiębiorstwom w finansowaniu inwestycji poprzez dotacje oraz kredyty. Dbamy o dobry klimat organizacyjny firmy. W naszym zespole pracują osoby o wysokich kompetencjach, zorientowane na rozwój i osiąganie sukcesów.

Czym można zajmować się w INDICTIO?

 • monitorowaniem i analizą źródeł finansowania projektów inwestycyjnych z programów unijnych,
 • przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej, w tym analiz rynkowych, biznesplanów, raportów B+R,
 • rozliczaniem projektów realizowanych przez naszych Klientów, przygotowywaniem sprawozdań oraz wniosków o płatność,
 • profesjonalną obsługą relacji z Klientami,
 • działalnością promocyjną firmy.


W zależności od doświadczenia i kompetencji dostosowujemy zakres obowiązków.

Ścieżka rozwoju

Praktykant/Stażysta

Studenci i absolwenci, którzy aplikują do nas na stanowisko praktykanta/stażysty mają możliwość pracy przy wsparciu starszych stażem ekspertów w naszej branży, w ramach relacji mentoringowej, partnerskiego motywowania i inspirowania. Co zyskują? Poszerzają wiedzę zdobytą dotychczas na studiach, pracując z praktykami biznesu. Nawiązują kontakty zawodowe, zwiększają poczucie własnej wartości, podejmują świadome decyzje dotyczące wybranej ścieżki kariery.

Konsultant/Doradca

 • wykonuje zadania merytoryczne, odpowiadając za ich realizację i efektywność
 • utrzymuje relacje z klientami,
 • aktualizuje specjalistyczną wiedzę,

Kogo szukamy?

Aktualnie nie przeprowadzamy rekrutacji. Planujemy rozpoczęcie rekrutacji jesienią 2021.

Przebieg rekrutacji:

 1. Analiza przesłanej aplikacji – dokładnie zapoznajemy się z każdym zgłoszeniem aplikacyjnym, starając się dopasować wybór spośród kandydatów do profilu danego stanowiska.
 2. Rozmowa rekrutacyjna – potencjalni kandydaci są zapraszani na rozmowę rekrutacyjną. Najczęściej jest przeprowadzana zdalnie.
 3. Przekazanie wyniku rekrutacji i propozycji współpracy – wybrani kandydaci otrzymują zaproszenie na spotkanie mające na celu ustalenie szczegółów kontraktu. Dbamy również o przekazanie  informacji zwrotnej wszystkim osobom aplikującym pracę w naszej firmie, co może być przydatne do dalszego rozwoju kariery.