O nas

W ramach firmy Indictio Sp. z o.o. działamy od 2012 roku, natomiast główny udziałowiec spółki działa na rynku pozyskiwania dotacji unijnych od 2005 roku. Jako osoby związane z rynkiem funduszy unijnych pomagamy przedsiębiorstwom w finansowaniu inwestycji poprzez dotacje unijne oraz kredyty. Wraz z uruchomieniem naborów w perspektywie finansowej 2007-2013 prócz pozyskiwania dotacji na inwestycję rozpoczęliśmy pozyskiwanie środków na działalność badawczo-rozwojową (B+R).

Indictio skupia grono specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych z funduszy unii europejskiej. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji dla przedsiębiorstw, lecz dzięki szerokiemu gronu współpracujących specjalistów jesteśmy w stanie pozyskać również dotację dla jednostek samorządowych.

Firma swoją markę buduje na odpowiedzialności za realizację powierzonych zleceń oraz na kompleksowym podejściu do ich realizacji. Proces pozyskiwania dotacji unijnych wymaga poświęcenia czasu oraz zasobów w celu osiągnięcia pożądanych efektów w postaci przyznania dotacji unijnej. Wieloletnia praktyka, doświadczenie i wiedza merytoryczna pozwoliła nam na wypracowanie optymalnego modelu współpracy z klientem, który rozpoczyna się analizą możliwości pozyskania dotacji, a kończy na kompleksowym rozliczeniu projektu.

Pełne informację o tym jak pracujemy znajdziecie Państwo tutaj.